Başarıya giden yolda doğru hedeflere doğru kararlar ulaştırır.

İletişim Hattı

0 850 446 01 93

Adres

Ataşehir Mh. 8001 Sk. No:43 D:301 Çiğli/İZMİR

Çalışma Saatleri

Hafta İçi: 09:30 - 18.00
C.tesi: 10.00 - 14:00

BDQCERT

Alanında uzman yetişmiş personelleri ile BDQCERT markası ile Kalite ve Yönetim Sistemleri, BDQ Danışmanlık ile Fikri ve Sınai Mülkiyet alanında Kalite ve Dürüstlük ilkelerinden yola çıkarak değerleri müşterilerimize hizmet vermekteyiz.

Merkezi İzmir de bulunan firmamız birçok çözüm ortağı ve partnerlikleri ile Marka Tescil, Faydalı Model Tescili ve Kalite Yönetim Sistemleri alanında titizlikle danışmanlık ve belgelendirme hizmetlerini gerçekleştiriyoruz. Bünyemizde bulunan Kalite Departmanı ile firmanız ihtiyacı olan birçok belgelendirme süreçlerinde güvenilir bir çözüm ortağı olarak destek vermekte. Bünyemizdeki Fikri Sınai Mülkiyet departmanı ile firmanız reklam yüzü olan Markalarını ve Fikirlerinizi güvenle koruma altına alıyoruz.

Firmamız alınan belgelerin sadece duvara asılacak belgeler olarak görülmemesi gerektiğinin özellikle altınız çiziyoruz. Kalite belgeleri ile firmaların süreçlerini daha kullanışlı hale getirerek üretim ve hizmet sektöründeki firmaların hızlı, kaliteli ve hatasız üretim ve hizmet yapmaları konusunda yol gösteriyoruz. Bu sayede firmaların kat ve kat piyasa değerlerini artırıyor bu yolda yol arkadaşı oluyoruz.

Sektörü anlık takip ederek sektörün içerisinde yetişmiş genç ve dinamik kadrosu ile hızlı çözümler sunuyoruz. Teknolojik altyapımız ile danışmanlık ve belgelendirme süreçlerinizin her aşamasını kayıt altında tutuyor ve sizlerin her alan ulaşabilmesi için hizmetinize sunuyoruz.

BDQCERT ailesi olarak kalite bilincini öncelik edinmiş ve sahip olduğumuz;

ISO 9001 Kalite Yönetim Sistemleri belgesi ile Yazdığını Yap, Yaptığınız Yaz mantığını kabullenmiş

ISO 14001 Çevre Yönetim Sistemleri belgesi ile Çevreye verebileceğimiz zararları en aza indirerek Karbon Ayak İzimizi sıfırlamayı hedeflemiş

ISO 10002 Müşteri Memnuniyet Yönetim Sistemi belgesi ile Siz değerli müşterilerimizin her türlü fikrini özenle değerlendirip SIFIR müşteri memnuniyetsizliğini hedeflemiş oluyoruz.