Başarıya giden yolda doğru hedeflere doğru kararlar ulaştırır.

İletişim Hattı

0 850 446 01 93

Adres

Ataşehir Mh. 8001 Sk. No:43 D:301 Çiğli/İZMİR

Çalışma Saatleri

Hafta İçi: 09:30 - 18.00
C.tesi: 10.00 - 14:00

BULUT SANTRALİ NEDİR?

BDQCERT Bulut Santrali, eski tarz fiziksel PBX’lerin yerini alan, bulut tabanlı İnternet hizmetleri sağlayan ve dağıtım kabini özelliklerini internetin olduğu her yerden kullanabileceğiniz, İnternet tabanlı yeni nesil bir PBX’tir.

BDQCERT Bulut teknolojisi sayesinde iletişimde yepyeni bir dönem başladı! Size daha güvenli, teknolojik olarak gelişmiş ve ekonomik bir iletişim altyapısı sunuyoruz. Eski tarz analog telefon santrallerinin yerini alacak bir bulut dağıtım paneline yatırım gerektiren fiziksel bir dağıtım paneli oluşturmaya gerek yoktur. Tamamen çevrimiçi çalışır. Yani internetin olduğu her yerde, ofisin de orada!

BDQCERT bulut paylaşımı ile;

Karmaşık kablo yapılarından kurtulursunuz.

Teknolojik, esnek yapısı ve kullanıcı dostu arayüzü sayesinde destek ücreti ödemeden kendiniz yönetebilirsiniz.

Her şube için ayrı bir dağıtım kabini yatırımı yapmanıza gerek kalmadan tüm şubelerinizin telefon santral ihtiyaçlarını tek bir bulut dağıtım kabini ile karşılayabilirsiniz.

Şubeler arası iletişim maliyetini sıfırlayabilirsiniz.

NEDEN KULLANILMALI?

İlk yatırım maliyeti yoktur.

Kurulum ücreti ödemeden BDQCERT sanal santrale sahibi olabilirsiniz. Kiralama yöntemi ile sunulmaktadır.

Taahhüt başvurusu yok.

Memnun kalmazsanız herhangi bir para çekme ücreti ödemeden hizmeti durdurabilirsiniz.

Almak kolay ve hızlı

Birkaç dakika içinde kullanıma hazır olacaktır. Tek yapmanız gereken bir abonelik oluşturmak ve size gönderilen bilgilerle sanal değişim ayarlarını kullanmak.

Sürekli iletişim sağlar

BDQCERT Bulut merkezi (sanal santral) bir veri merkezi ortamında barındırıldığı için internet ve elektrik kesintileri yaşamaz. Bulunduğunuz yerde elektrik kesintisi ve internet kesintisi olması durumunda bulut santraliniz çağrılarınızı alır ve cep telefonunuza veya telesekreterinize yönlendirir.

Ücretsiz destek ve bakım

BDQCERT Güncellemeleri otomatik olarak gerçekleştirir. Güncellemeler için ödeme yapmanız gerekmez. Bulut santrali ücretsiz destek sağlar.

BDQCERT Bulut santral paket ücretleri mevcuttur genişletmek kolay

BDQCERT sanal santral genişletmesi basittir.

Uzantılar, mevcut paketteki dahili limite ücretsiz olarak artırılabilir. Daha büyük bir pakete geçerek dahili numaranızı artırabilirsiniz. Bulut paylaşımı için birden fazla harici numara kullanabilirsiniz.

Aramalarınızda tasarruf edersiniz

Uygun fiyatlara aramalar yapacaksınız. Arama maliyetlerinde %75’e kadar tasarruf edebilirsiniz.

Güvenli

BDQCERT Bulut dağıtım paneli, güvenlik uygulamaları ile tüm siber saldırılara karşı korunmaktadır. “ISO 27001:2005 Bilgi Güvenliği Yönetim Sistemi” sertifikasına sahiptir.

hareket etmek kolaydır

İnternet ağı olan her yerde kullanabilirsiniz. Taşınma durumunda dahili cihazları (ip telefon, bilgisayar, akıllı telefon) taşımak yeterlidir.

Ücretsiz entegrasyon

Ücretsiz API hizmetimiz ile bulut paylaşımınızı CRM veya yazılımınız ile ÜCRETSİZ olarak entegre edebilirsiniz.

Yönetim basittir

Ayarları kurmak, yönetmek ve değiştirmek kolaydır. İnternetin olduğu her yerden web arayüzüne erişerek bulut paylaşımlarınızı yönetebilirsiniz.

IP telefon sağlama ayarları

Dahili olarak kullandığınız Yealink, Grandstream, Fanvil ve Gigaset IP telefonları, kayıt (dahili kayıt) bilgilerinizi ve tüm ayarlarınızı MAC adresini kullanarak otomatik olarak alacaktır. Bu, ip telefonların ek kurulum ve ayarlama ihtiyacını ortadan kaldırır.

fatura koruması

VoIP hesabınız için günlük yabancı, günlük toplam, aylık toplam harcama limitleri tanımlayabilirsiniz. Bu şekilde faturalarınızı kontrol edebilirsiniz.

kara listeye alma

İstediğiniz numaraları kara listeye alarak onların sizi aramasını engelleyebilirsiniz.

Dahili Arama İzinleri

Yurtiçi – sabit, yurtiçi – GSM ve uluslararası aramalar dahili olarak yetkilendirilebilir.

IP’ye dayalı yetkilendirme

IP’ye bağlı olarak, IP telefonunu veya yazılımı dahili olarak sanal santralinize bağlama izni verebilirsiniz. Bu şekilde erişim sadece belirttiğiniz IP’lerden verilir. Bu işlevi etkinleştirebilir/devre dışı bırakabilirsiniz.

Personelin yetkilendirilmesi

Bulutun merkezi web ara yüzüne erişebilen personel hesapları oluşturabilir, oluşturduğunuz kullanıcılar için farklı yetkiler tanımlayabilirsiniz.

Daha fazla bilgi için BDQCERT Danışmanlık personeli ile iletişime geçebilirsiniz.